Forum
 

Terminarz I ligi

Polski Związek Piłki Nożnej ogłosił w czwartek terminarz I ligi w sezonie 2009/2010. Jesienią rozgrywki rozpoczną się 1-2 sierpnia i potrwają do 11 listopada.
W zależności od postępowania licencyjnego w I lidze zagrają Łódzki KS lub Cracovia i GKS Jastrzębie lub Motor Lublin. Górnik pierwszy mecz rozegra w Zabrzu, a rywalem będzie KSZO Ostrowiec Świętokrzyski. 

Kolejka 1 - 1-2 sierpnia

Flota Świnoujście - GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) / Motor Lublin
Sandecja Nowy Sącz - Podbeskidzie Bielsko-Biała
MKS Kluczbork - GKP Gorzów Wielkopolski
Pogoń Szczecin - GKS Katowice
Znicz Pruszków - Wisła Płock
Górnik Zabrze - KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
Górnik Łęczna - Widzew Łódź
Stal Stalowa Wola - Dolcan Ząbki
Łódzki KS / Cracovia - Warta Poznań

Kolejka 2 - 8-9 sierpnia

GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) / Motor Lublin - Warta Poznań
Dolcan Ząbki - Łódzki KS / Cracovia
Stal Stalowa Wola - Widzew Łódź
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski - Górnik Łęczna
Wisła Płock - Górnik Zabrze
GKS Katowice - Znicz Pruszków
GKP Gorzów Wielkopolski - Pogoń Szczecin
Podbeskidzie Bielsko-Biała - MKS Kluczbork
Flota Świnoujście - Sandecja Nowy Sącz

Kolejka 3 - 15-16 sierpnia

Sandecja Nowy Sącz - GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) / Motor Lublin
MKS Kluczbork - Flota Świnoujście
Pogoń Szczecin - Podbeskidzie Bielsko-Biała
Znicz Pruszków - GKP Gorzów Wielkopolski
Górnik Zabrze - GKS Katowice
Górnik Łęczna - Wisła Płock
Stal Stalowa Wola - KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
Widzew Łódź - Łódzki KS / Cracovia
Warta Poznań - Dolcan Ząbki

Kolejka 4 - 22-23 sierpnia

GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) / Motor Lublin - Dolcan Ząbki
Widzew Łódź - Warta Poznań
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski - Łódzki KS / Cracovia
Wisła Płock - Stal Stalowa Wola
GKS Katowice - Górnik Łęczna
GKP Gorzów Wielkopolski - Górnik Zabrze
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Znicz Pruszków
Flota Świnoujście - Pogoń Szczecin
Sandecja Nowy Sącz - MKS Kluczbork

Kolejka 5 - 29-30 sierpnia

MKS Kluczbork - GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) / Motor Lublin
Pogoń Szczecin - Sandecja Nowy Sącz
Znicz Pruszków - Flota Świnoujście
Górnik Zabrze - Podbeskidzie Bielsko-Biała
Górnik Łęczna - GKP Gorzów Wielkopolski
Stal Stalowa Wola - GKS Katowice
Łódzki KS / Cracovia - Wisła Płock
Warta Poznań - KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
Dolcan Ząbki - Widzew Łódź

Kolejka 6 - 2 września

GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) / Motor Lublin - Widzew Łódź
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski - Dolcan Ząbki
Wisła Płock - Warta Poznań
GKS Katowice - Łódzki KS / Cracovia
GKP Gorzów Wielkopolski - Stal Stalowa Wola
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Górnik Łęczna
Flota Świnoujście - Górnik Zabrze
Sandecja Nowy Sącz - Znicz Pruszków
MKS Kluczbork - Pogoń Szczecin

Kolejka 7 - 5-6 września

Pogoń Szczecin - GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) / Motor Lublin
Znicz Pruszków - MKS Kluczbork
Górnik Zabrze - Sandecja Nowy Sącz
Górnik Łęczna - Flota Świnoujście
Stal Stalowa Wola - Podbeskidzie Bielsko-Biała
Łódzki KS / Cracovia - GKP Gorzów Wielkopolski
Warta Poznań - GKS Katowice
Dolcan Ząbki - Wisła Płock
Widzew Łódź - KSZO Ostrowiec Świętokrzyski

Kolejka 8 - 12-13 września

GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) / Motor Lublin - KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
Widzew Łódź - Wisła Płock
GKS Katowice - Dolcan Ząbki
GKP Gorzów Wielkopolski - Warta Poznań
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Łódzki KS / Cracovia
Flota Świnoujście - Stal Stalowa Wola
Sandecja Nowy Sącz - Górnik Łęczna
MKS Kluczbork - Górnik Zabrze
Pogoń Szczecin - Znicz Pruszków

Kolejka 9 - 16 września

Znicz Pruszków - GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) / Motor Lublin
Górnik Zabrze - Pogoń Szczecin
Górnik Łęczna - MKS Kluczbork
Stal Stalowa Wola - Sandecja Nowy Sącz
Łódzki KS / Cracovia - Flota Świnoujście
Warta Poznań - Podbeskidzie Bielsko-Biała
Dolcan Ząbki - GKP Gorzów Wielkopolski
Widzew Łódź - GKS Katowice
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski - Wisła Płock

Kolejka 10 - 19-20 września

GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) / Motor Lublin - Wisła Płock
GKS Katowice - KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
GKP Gorzów Wielkopolski - Widzew Łódź
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Dolcan Ząbki
Flota Świnoujście - Warta Poznań
Sandecja Nowy Sącz - Łódzki KS / Cracovia
MKS Kluczbork - Stal Stalowa Wola
Pogoń Szczecin - Górnik Łęczna
Znicz Pruszków - Górnik Zabrze

Kolejka 11 - 26-27 września

Górnik Zabrze - GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) / Motor Lublin
Górnik Łęczna - Znicz Pruszków
Stal Stalowa Wola - Pogoń Szczecin
Łódzki KS / Cracovia - MKS Kluczbork
Warta Poznań - Sandecja Nowy Sącz
Dolcan Ząbki - Flota Świnoujście
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Widzew Łódź
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski - GKP Gorzów Wielkopolski
Wisła Płock - GKS Katowice

Kolejka 12 - 30 września

GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) / Motor Lublin - GKS Katowice
GKP Gorzów Wielkopolski - Wisła Płock
Podbeskidzie Bielsko-Biała - KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
Flota Świnoujście - Widzew Łódź
Sandecja Nowy Sącz - Dolcan Ząbki
MKS Kluczbork - Warta Poznań
Pogoń Szczecin - Łódzki KS / Cracovia
Znicz Pruszków - Stal Stalowa Wola
Górnik Zabrze - Górnik Łęczna

Kolejka 13 - 3-4 października

Górnik Łęczna - GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) / Motor Lublin
Stal Stalowa Wola - Górnik Zabrze
Łódzki KS / Cracovia - Znicz Pruszków
Warta Poznań - Pogoń Szczecin
Dolcan Ząbki - MKS Kluczbork
Widzew Łódź - Sandecja Nowy Sącz
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski - Flota Świnoujście
Wisła Płock - Podbeskidzie Bielsko-Biała
GKS Katowice - GKP Gorzów Wielkopolski

Kolejka 14 - 10-11 października

GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) / Motor Lublin - GKP Gorzów Wielkopolski
Podbeskidzie Bielsko-Biała - GKS Katowice
Flota Świnoujście - Wisła Płock
Sandecja Nowy Sącz - KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
MKS Kluczbork - Widzew Łódź
Pogoń Szczecin - Dolcan Ząbki
Znicz Pruszków - Warta Poznań
Górnik Zabrze - Łódzki KS / Cracovia
Górnik Łęczna - Stal Stalowa Wola

Kolejka 15 - 17-18 października

Stal Stalowa Wola - GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) / Motor Lublin
Łódzki KS / Cracovia - Górnik Łęczna
Warta Poznań - Górnik Zabrze
Dolcan Ząbki - Znicz Pruszków
Pogoń Szczecin - Widzew Łódź
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski - MKS Kluczbork
Wisła Płock - Sandecja Nowy Sącz
GKS Katowice - Flota Świnoujście
GKP Gorzów Wielkopolski - Podbeskidzie Bielsko-Biała

Kolejka 16 - 24-25 października

GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) / Motor Lublin - Podbeskidzie Bielsko-Biała
Flota Świnoujście - GKP Gorzów Wielkopolski
Sandecja Nowy Sącz - GKS Katowice
MKS Kluczbork - Wisła Płock
Pogoń Szczecin - KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
Widzew Łódź - Znicz Pruszków
Górnik Zabrze - Dolcan Ząbki
Górnik Łęczna - Warta Poznań
Stal Stalowa Wola - Łódzki KS / Cracovia

Kolejka 17 - 31 października

Łódzki KS / Cracovia - GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) / Motor Lublin
Warta Poznań - Stal Stalowa Wola
Dolcan Ząbki - Górnik Łęczna
Górnik Zabrze - Widzew Łódź
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski - Znicz Pruszków
Wisła Płock - Pogoń Szczecin
GKS Katowice - MKS Kluczbork
GKP Gorzów Wielkopolski - Sandecja Nowy Sącz
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Flota Świnoujście

Kolejka 18 - 7-8 listopada

GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) / Motor Lublin - Flota Świnoujście
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Sandecja Nowy Sącz
GKP Gorzów Wielkopolski - MKS Kluczbork
GKS Katowice - Pogoń Szczecin
Wisła Płock - Znicz Pruszków
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski - Górnik Zabrze
Widzew Łódź - Górnik Łęczna
Dolcan Ząbki - Stal Stalowa Wola
Warta Poznań - Łódzki KS / Cracovia

Kolejka 19 - 11 listopada

Warta Poznań - GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) / Motor Lublin
Łódzki KS / Cracovia - Dolcan Ząbki
Widzew Łódź - Stal Stalowa Wola
Górnik Łęczna - KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
Górnik Zabrze - Wisła Płock
Znicz Pruszków - GKS Katowice
Pogoń Szczecin - GKP Gorzów Wielkopolski
MKS Kluczbork - Podbeskidzie Bielsko-Biała
Sandecja Nowy Sącz - Flota Świnoujście.

źródło: PZPN



Redakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

















Copyright © 2001-2018 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online