Komornicki: Trzeba zakasać rękawy i podjąć męską walkę

Górnik Zabrze w meczach sparingowych nie rywalizował z drużynami grającymi obecnie w pierwszej lidze. - To prawda, ale zmierzyliśmy się z Koroną Kielce i Cracovią. Korona jeszcze w minionym sezonie grała na zapleczu ekstraklasy, a drużyna z Krakowa to taki zespół na pograniczu obu lig - przekonuje trener Ryszard Komornicki. 
Były szkoleniowiec szwajcarskiego FC Aarau zaskoczony jest opiniami innych polskich szkoleniowców na temat pierwszej ligi. - Ciągle wszyscy straszą, że tutaj się kopie i przewraca. Kiedy słucham tych wywodów, to odnoszę wrażenie, że dla moich rozmówców pierwsza liga jest... mocniejsza od polskiej ekstraklasy. To bardzo ciekawe. My na pewno nie boimy się ostrej gry. Moi zawodnicy wiedzą, że trzeba zakasać rękawy i podjąć męską walkę - dodaje na koniec trener zabrzan.

na podstawie: Przegląd SportowyRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]