Sobczak nie zagra w Górniku

We wczorajszym sparingowym meczu z ROW-em Rybnik w Górniku testowani byli Daniel Jarosz, Damian Sieniawski, Egipcjanin Mohamed Eid Abdelwhaba, Marcin Sobczak i Kamil Bartosiewicz. Efekt? Wszyscy zakończyli już przygodę z Górnikiem. Jeszcze przed południem dochodziły sygnały, że Sobczak spędzi w Zabrzu pół roku. Górnik cierpi bowiem na spore braki w ataku Po jednym treningu sparingu uznano jednak, że nie jest to piłkarz, jakiego Górnik obecnie potrzebuje.
Liga startuje za kilka dni, więc można założyć, że czas sprawdzianów dobiegł końca. Chyba, że Górnik w akcie desperacji sięgnie po jakiegoś piłkarz nie mieszczącego się w kadrze któregoś z klubów ekstraklasy. Oczy zostały zwrócone między innymi na Kraków, gdzie poza kadra pierwszej drużyny znalazł się dobrze wspominany w Górniku Michał Karwan. Pod nieobecność kontuzjowanego Adama Banasia taki zawodnik byłby na środku defensywy mile widziany.

źródło: SportRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]