Kołodziej chce rozwiązać kontrakt z Górnikiem

Dariusz Kołodziej złożył wniosek do PZPN-u o rozwiązanie kontraktu z Górnikiem Zabrze z winy klubu. - Na razie nie chcę udzielać komentarzy w tej sprawie - ucina pomocnik z Roosevelta.
Jak udało się ustalić, zawodnik jako argument podał mniejszą ilość tzw. "wejściówek" po spadku z ekstraklasy. Pojawiły się też przypuszczenia, że piłkarz symuluje kontuzję. - Już jestem zdrowy i gotowy do gry - zapewnia Kołodziej, którego z chęcią widziano by w Podbeskidziu, ale nikt z działaczy z Bielska-Białej nie pytał o niego w Zabrzu. Być może dlatego zawodnik próbuje rozwiązać umowę z Górnikiem. - Na razie nie chcę udzielać komentarzy w tej sprawie. Niech to pozostanie do informacji klubu i mojej - mówi pomocnik.
Ostatnio na łamach Gazety Wyborczej trener Ryszard Komornicki przyznał, że nie wie, czy Kołodziej nadal będzie występował w Górniku. - Nie ma jasności, czy zagra u nas, czy w Podbeskidziu - powiedział.

źródło: SportSlaski.plRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]