Będą kolejne nowe krzesełka na trybunach Górnika!

Do wiosennej rundy piłkarskiej bardzo intensywnie przygotowują się organizatorzy meczów na stadionie Górnika Zabrze. Drużyna gra nieźle, po zimowych zmaganiach zajmuje siódme miejsce i tym samym można liczyć na spore rzesze kibiców spragnionych kontaktu ze swoimi ulubieńcami. 
Dla kibiców właśnie na stadionie pojawi się blisko dwa tysiące nowych plastikowych krzesełek. Takie siedziska są z pewnością bardziej wygodne od starych ławek i pewnie łatwiej jest je każdemu sympatykowi futbolu oczyścić przed spotkaniem w przypadku niepogody. Krzesełka są ją przygotowane do zainstalowania i pojawią się na stadionie, gdy pogoda umożliwi ich montaż. Przypomnijmy, że podczas zimowej przerwy na stadionie Górnika przeprowadzono remont szatni piłkarskich. Niestety nadal nieczynna będzie duża tablica informacyjna znajdująca się za jedną z bramek.

- Jest to stara konstrukcja, do której brakuje części. Koszt jej uruchomienia byłby niewspółmierny do korzyści dlatego na razie nie ma sensu inwestować w to urządzenie - dowiedzieliśmy się w Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji, który opiekuje się obiektami zabrzańskiego klubu.

źródło: Dziennik ZachodniRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]