Besta bardzo blisko Górnika, ale w Płocku nie zagra

Czeski napastnik Slavii Praga, Alesz Beszta, jest bardzo bliski wypożyczenia do Górnika Zabrze. Rozmowy mają zostać sfinalizowane na początku przyszłego tygodnia.
Do uzgodnienia zostało jeszcze kilka szczegółów pomiędzy klubami oraz Górnikiem i samym zawodnikiem. Napastnik nie zagra jednak w Płocku. - Prezes Jędrzej Jędrych powiedział mi, że może to być bardzo trudne do zrealizowania - mówi szkoleniowiec zabrzan, Ryszard Komornicki.
Strony najprawdopodobniej dojdą do porozumienia na początku przyszłego tygodnia. Zawodnik miałby trafić na Roosevelta na roczne wypożyczenie z opcją pierwokupu. W dalszym ciągu nie wiadomo, na którego z dwójki wysokich napastników: Maksim Daniłow - Christian Henel, zdecyduje się trener "Trójkolorowych". Większe szanse ma młody Niemiec. - Tutaj rozmowy będą trwały jednak trochę dłużej, bowiem ma on jeszcze ważny kontrakt z drużyną z Kaiserslautern - tłumaczy.

źródło: SportSlaski.plRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]