Górnik przetestuje zawodników

Do końca sierpnia Górnik Zabrze będzie intensywnie testować nowych zawodników. Działacze klubu nie zamierzają poprzestać na ściągnięciu Michała Karwana z Cracovii. W planach są kolejne kontrakty.
- We wtorek ma zjawić się u nas Ensar Arifović. Mamy zamiar zawrzeć z nim roczny kontrakt. Chcemy zwiększyć rywalizację o miejsce w ataku, bo teraz nie wygląda to najlepiej - przyznaje prezes Jędrzej Jędrych, prezes Górnika.
Górnik planuje też inne transfery. - W kręgu naszych zainteresowań jest choćby Przemysław Kulig z Cracovii, choć zdajemy sobie sprawę z tego, że trudno będzie go sprowadzić. Łatwiej będzie z młodym Michałem Płókarzem z Lechii II Gdańsk. To zdolny napastnik, ale zanim coś podpiszemy, on musi potrenować z zespołem - wyjaśnia Jędrych. Na Roosevelta przyjedzie też Rafał Sadowski, zawodnik II-ligowych Wigier Suwałki. Górnik chce też wypożyczyć dwóch zawodników z Gwarka Zabrze: Pawła Olkowskiego i Tomasza Pożogę.

źródło: Przegląd SportowyRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]