Pomeczowe wypowiedzi trenerów

Ryszard Komornicki (trener Górnika): - Pierwsza połowa była w naszym wykonaniu bardzo dobra. Dobrze graliśmy w piłkę, mieliśmy swoje sytuacje. Gdybyśmy zachowali się bardziej poważnie i zdobyli jeszcze 2-3 bramki, to byłoby idealnie. Niestety w drugiej połowie straciliśmy na świeżości i mieliśmy dużo szczęścia, że nie padła bramka wyrównująca. Przy stanie 2:0 wydawało się, że jest już po meczu, ale błąd w ustawieniu kosztował nas bramkę kontaktową i sporo nerwów. Wydaje mi się, że wygraliśmy jednak zasłużenie. Słowa uznania dla gospodarzy, bo Wisła to nie jest drużyna, z którą można wygrać na luzie.

Dariusz Kubicki (trener Wisły): Górnik przewyższał nas skutecznością. Może rywal dłużej utrzymywał się przy piłce, ale generalnie nie mogę mieć pretensji do moich zawodników o grę. Zabrakło nam precyzji bo w drugiej połowie postawiliśmy wszystko na jedną kartę i mieliśmy dobre sytuacje i wydaje mi się, że można było ten mecz co najmniej zremisować. Pozytywnie oceniam zawodników, którzy weszli na boisko, bo wprowadzili więcej jakości. Pretensje mam jedynie za to, że zbyt łatwo straciliśmy bramki. Mam nadzieję, że kibice docenią nasze starania, bo rozegraliśmy niezłe spotkanie, zabrakło jedynie zdobyczy punktowej.

źródło: gornikzabrze.plRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]