Kto poprowadzi grę Górnika?

Kto w Górniku poprowadzi grę w meczu z Podbeskidziem Bielsko-Biała? Od chwili odejścia Jerzego Brzęczka Górnik nie potrafi znaleźć na to recepty. Przybylski, Danch, Strąk... Gracze defensywni. Ryszard Komornicki próbował w kilku treningach Damiana Gorawskiego, ale ten ponownie leczy kontuzję. Grał w środku Piotr Madejski, ale jego występ stoi pod znakiem zapytania. Innych kandydatów nie bardzo widać. - Najlepiej znam ten zespół i na pewno cos wymyślimy - twierdzi trener Komornicki. - Na boisko wyjdziemy na pewno ustawieni bardzo ofensywnie.
Faworyt meczu? Mimo wszystko Górnik, choć zabrzanie ostatni mecz z GKP przegrali po przeciętnej grze. Bielszczanie przed tygodniem frajersko remisowali u siebie ze Zniczem. Niby wynik lepszy, ale wcześniej Podbeskidzie tylko remisowało, a Górnik tylko wygrywał. Tak więc, niepokonani goście mają dziś w tabeli pięć punktów mniej niż Górnik.

źródło: SportRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]