Pomeczowe wypowiedzi trenerów

Marcin Brosz (trener Podbeskidzia): - Myślę, że mecz był ciekawy i szybki, dużo było walki w środku pola i wspaniała atmosfera na trybunach. Tak jak dla mojego zespołu wyzwaniem był przyjazd do Zabrza, tak samo dla naszych fanów. Ale spisali się wspaniale. Górnik zdobył jedną bramkę więcej i dlatego wygrał. 

Ryszard Komornicki (trener Górnika): - Wygraliśmy zasłużenie, bo mieliśmy więcej sytuacji. Mogliśmy zdobyć bramkę na 2:0, bo właśnie tego zabrakło, żeby móc grać później spokojnie. Traciliśmy dużo piłek, graliśmy nerwowo i to mi się nie podoba. Chciałem jednak chłopaków pochwalić za walkę i zaangażowanie. To była pozytywna reakcja na porażkę w Gorzowie. Mamy jeszcze w tej chwili problemy, niektórzy nie są w pełni sił jak chociażby Madejski, ale zagrał i pochwała dla niego. Myślę, że wkrótce będziemy grać lepiej. Zmiana Pawła Strąka nie była podyktowana jego grą. W starciu o górną piłkę ucierpiał i narzekał na ból w plecach.

źródło: gornikzabrze.plRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]