Pomeczowe wypowiedzi piłkarzy

Sebastian Nowak (Górnik): - Przyjechaliśmy do Świnoujścia po trzy punkty, ale mecz nam się nie ułożył i z perspektywy czasu trzeba się chyba cieszyć z remisu. Szkoda, że kilka kontrataków nam się nie powiodło, bo mecz mógł się potoczyć zupełnie inaczej. Ale z drugiej strony mieliśmy też sporo szczęścia, zwłaszcza po strzale w słupek. 

Piotr Madejski (Górnik): - Po końcowym gwizdku mamy niedosyt. Mieliśmy kilka sytuacji do trzelenia gola, ale trzeba też pamiętać, że Flota miała lepsze okazje. My nastawiliśmy się, by nie stracić gola i ten cel zrealizowaliśmy.

Grzegorz Bonin (Górnik): - Boisko jest strasznie specyficzne, wąskie. Bardzo ciężko wyprowadzało się kontrataki. W drugiej połowie dopisywało nam szczęście. Dobrze, że w naszej bramce stał Sebastian Nowak, który nas uratował.

Rafał Andraszak (Flota): - Górnik grał długą piłkę do Przemysława Pitrego i to była taktyka łatwa do rozszyfrowania. W niczym nas nie zaskoczył. W drugiej połowie zabrzanie nie mieli nic do powiedzenia. Nie mieli ani jednej sytuacji bramkowej. Szkoda, że Uchenna nie wykorzystał sytuacji sam na sam. Remis to niezły wynik, ale przecież mogło być lepiej.

Grzegorz Skwara (Flota): - Po wejściu na boisko starałem się poukładać grę i uważam, że druga połowa należała zdecydowanie do Floty. Górnik powinien się cieszyć z tego remisu. Mieliśmy słupek i sytuację sam na sam Uchenny. Nie mogę tego zrozumieć, dlaczego Charles tego nie strzelił. Chyba przekombinował... Pokazaliśmy, że mamy charakter i kibice na pewno to docenili.

źródło: gornikzabrze.pl / SportRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online