Pomeczowe wypowiedzi trenerów

Mirosław Kosowski (trener Motoru): - Zagraliśmy naprawdę dobre spotkanie i szkoda, że jeden punkt uciekł nam w końcówce. Górnik zaprezentował się dziś bardzo dobrze. Ze wszystkich dotychczasowych spotkań była to najmocniejsza drużyna. Tym bardziej jestem dumny ze swoich zawodników, że dotrzymywaliśmy kroku rywalowi. Zagraliśmy zgodnie z naszymi oczekiwaniami, ale tego dnia zabrzanie byli za mocni.

Ryszard Komornicki (trener Górnika): - Nie był to łatwy pojedynek. Jeśli się nie wykorzystuje tylu sytuacji podbramkowych, to ciężko o wyższy wynik. Chciałbym pochwalić moich piłkarzy za zaangażowanie i ambicje. Zespół pokazał charakter, szkoda, że nie udało się zdobyć kilku bramek więcej. Chciałem podziękować kibicom. Jeśli dalej będą nas tak wspierać, to na pewno sobie poradzimy.

źródło: SportSlaski.plRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online