Wypowiedzi piłkarzy Górnika po meczu z Motorem

Robert Szczot: - Nasi kibice pokazali klasę, to właśnie im dedykujemy zwycięstwo, które nam wszystkim było bardzo potrzebne. Faktycznie były ostatnio małe spięcia, zupełnie nikomu niepotrzebne, jednak kibic rządzi się swoimi prawami. Za doping w spotkaniu z Motorem ręce same składają się do oklasków, dziękujemy im za wsparcie. Liga jest bardzo długa i męcząca, więc z Widzewem będziemy przekazywać sobie pozycję lidera z ręki do ręki. Mam nadzieję, że na koniec sezonu to my będziemy świętować awans z pierwszego miejsca.

Grzegorz Bonin: - Stwarzaliśmy wiele sytuacji podbramkowych, ale brakowało w nich ostatniego podania. Niestety dopóki przegrywaliśmy to grało nam się bardzo ciężko. Przegrywaliśmy 0:1, ale udało nam się podnieść i chwała za to całemu zespołowi. Naszym planem na najbliższe trzy spotkania było zdobycie 9 punktów, pierwszy etap wykonaliśmy więc zostały nam spotkania z Górnikiem Łęczna i Stalą Stalowa Wola z którymi zamierzamy zdobyć 6 punktów.

Ales Besta: - Bramkarz gości odbił mi piłkę wprost pod nogi. Musiałem wepchnąć ją do siatki. Żałuję, że nie wykorzystałem pozostałych okazji, ale tę najważniejszą bramkę udało się zdobyć.

Michał Pazdan: - Zagraliśmy naprawdę bardzo dobrze. Oprócz rzutu wolnego, po którym padła bramka dla Motoru to nie dawaliśmy przeciwnikowi rozwinąć skrzydeł. W środę trzeba powtórzyć rezultat i piąć się do góry, bo chcemy być liderem. Mamy plan, aby po meczu ze Stal Stalową Wolą patrzeć na rywali z góry i spokojnie iść po awans.

źródło: gornikzabrze.pl / SportSlaski.plRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]