Banaś wrócił do treningów

Adam Banaś, obrońca Górnika Zabrze, już trenuje. Na razie jeszcze indywidualnie, ale jak przyznaje sam piłkarz, rehabilitacja po zerwaniu ścięgna Achillesa i przebytym zabiegu przebiega bardzo pomyślnie.
Kapitan Górnika po raz pierwszy na Roosevelta pojawił się we wtorek. Na razie jego treningi ograniczają się do ćwiczeń na siłowni, ale już wkrótce "Banan" powinien zrobić kolejny krok do przodu. - Dwa tygodnie temu pozbyłem się buta ortopedycznego i teraz do szczęścia brakuje mi tylko powrotu na boisko - śmieje się najskuteczniejszy piłkarz zabrzańskiego klubu w rundzie wiosennej. - Właśnie mija 11 tygodni od zabiegu i kontuzjowane ścięgno w ogóle mnie nie boli. Muszę tylko przykładać szczególną uwagę do rozgrzewki, żeby Achilles był dobrze rozgrzany - podkreśla niespełna 27-letni obrońca.
Kilka dni wcześniej indywidualne treningi w Zabrzu rozpoczął inny rekonwalescent Tomasz Zahorski, który w maju przeszedł zabieg artroskopii kolana po zerwaniu więzadeł krzyżowych. Z powrotu obu piłkarzy bardzo zadowolony jest trener Komornicki. - To są piłkarze bardzo ważni dla drużyny i mimo, że nie grają, ich obecność w szatni wpływa mobilizująco na pozostałych piłkarzy. Bardzo się cieszę, że w końcu do nas dołączyli i chciałbym, żeby w rundzie wiosennej byli do mojej dyspozycji - zaznacza "Koko".

źródło: gornikzabrze.plRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]