Besta nie zagra z Wartą

Alesz Besta na pewno nie zagra w sobotnim meczu z Wartą Poznań. Czech, który ledwie kilkanaście minut spędził na boisku w meczu z ŁKS Łódź, ma dziurę w udzie po "spotkaniu" z Marcinem Adamskim. Nie dotrwał do końca spotkania z łodzianami, nie wyszedł też na trening wczoraj. Jeżeli dojdzie do zdrowia to na 2-3 ostatnie mecze grane przez zabrzan w tym roku. 
To sugeruje, że po raz kolejny w ataku może wyjść osamotniony Przemysław Pitry, ewentualnie w trakcie meczu - zależnie od wyniku - pomoże mu prezentujący się dobrze na treningach Robert Trznadel, najmłodszy z grupy napastników, których ma do swojej dyspozycji Ryszard Komornicki.
Nie można za to wykluczyć zmian w innych formacjach. Po ostatnim spotkaniu na cenzurowanym znalazła się przede wszystkim defensywa i popełniający sporo błędów Michał Karwan. Oczywiście nie ma mowy, by zmienił go na boisku Adam Banaś, choć na zajęciach były kapitan zabrzan biega już na pełnych obrotach. Nikt jednak nie zaryzykuje jego gry w rundzie jesiennej. Banaś, podobnie jak Tomasz Zahorski mają być gotowi do gry wiosną. Alternatywą dla Karwana, gdyby faktycznie miał z Wartą nie zagrać, może być przede wszystkim Adam Danch.
Raczej wykluczone, by pierwszej drużynie mieli pomóc Mariusz Gancarczyk i Adam Marciniak, nie mieszczący się w Zabrzu na ławce rezerwowych, za to podstawowi gracze "młodzieżówki".

źródło: SportRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]