Pomeczowe wypowiedzi trenerów

Ryszard Komornicki (Górnik): - Gratuluję trenerowi i piłkarzom Warty zwycięstwa, bo wykorzystali dwie sytuacje przy naszych błędach w obronie. Pierwsza połowa w naszym wykonaniu była dobra, chociaż trudno się grało w takich warunkach. Mieliśmy swoje sytuacje, z których mogliśmy zrobić coś więcej. Po przerwie zabrakło determinacji i chęci zwycięstwa. W końcówce próbowaliśmy jeszcze wyrównać, ale się nie udało. 

Bogusław Baniak (Warta): - Dziękuję za gratulacje. Miałem przed meczem dwa cele. Pierwszy: usiąść na ławce i wytrwać po przebytym zawale. Po drugie chciałem przesunąć energię na zespół, żeby wygrał. Te dwie sprawy dzięki Bogu i piłkarzom zrealizowałem. Od tygodnia pracowaliśmy nad Górnikiem, chcieliśmy się przyłożyć do meczu, bo był ogromny niedosyt po dwóch porażkach z rzędu. Chcieliśmy zbliżyć się do przodu tabeli. Walką i determinacją pokonaliśmy wielkiego Górnika w naszym "ogródku". Wygrana nad Górnikiem Zabrze to zawsze wielka sprawa.

źródło: gornikzabrze.plRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online