Górnik bez napastnika

Po meczu w Poznaniu bilans dla Górnik jest niemal zatrważający: zabrzanie stracili dwa gole, trzy punkty i ostatniego nominalnego napastnika, Przemysława Pitrego.
- Ma rozciętą nogę, więc nie zagra do końca rundy jesiennej - mówił po meczu trener Ryszard Komornicki. 

W tej sytuacji jeszcze wyraźniej daje o sobie znać błąd Henryka Kasperczaka, który dysponując dużymi pieniędzmi nie sprowadził na Roosevelta rasowego strzelca goli, ograniczając się do przebudowania linii pomocy. Stan posiadania Górnika w tej linii jest obecnie katastrofalny. Pitry? Kontuzja. Ales Besta? Kontuzja. Tomasz Zahorski? Leczy uraz. Ensar Arifović? W fatalnej formie. Dawid Jarka? Tak samo. Robert Trznadel? Nie ma doświadczenia.

Jakby tego było mało, to za obejrzaną w Poznaniu żółtą kartkę będzie musiał odpokutować Grzegorz Bonin.

- Wesoło faktycznie nie jest, ale o meczu z Dolcanem dopiero pomyślimy. Na razie przeżywam jeszcze porażkę z Wartą. Przede wszystkim zabrakło nam determinacji, zwłaszcza w drugiej połowie, bo pierwsza nie była jeszcze taka zła. Poznaniacy potwierdzili, że są silnym zespołem, a ich największym atutem są doświadczeni napastnicy, którzy jeszcze niejednej drużynie zajdą za skórę - stwierdził Komornicki.

na podstawie: Dziennik ZachodniRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online