Szczot: Wkradło się rozluźnienie

Tuż po spotkaniu Górnika Zabrze z Dolcanem Ząbki strzelec gola dla Górnika - Robert Szczot wyjaśniał przyczyny porażki gospodarzy.
- Zagraliśmy mocno przeciętnie, ale nie zrobiliśmy więcej, aby wygrać to spotkanie. Kiedy prowadziliśmy 1:0, wkradło się rozluźnienie. Mieliśmy za zadanie wygrać wszystkie ostanie spotkania rozgrywane u siebie, niestety już przy pierwszym meczu ten plan zawaliliśmy. Sytuacja dla nas jest nerwowa - powiedział Szczot o przebiegu spotkania.

- Żeby pozostać na miejscu premiowanym awansem musimy wygrać z Widzewem, ale z drugiej strony, każde spotkanie musimy wygrywać - odpowiada skrzydłowy Górnika, zapytany o obecną sytuacje Górnika w tabeli.

W końcówce spotkania piłkarze Górnika mieli sporo pretensji do arbitra, a po zakończeniu meczu asystent trenera Komornickiego - Marek Kostrzewa podszedł do sędziego i wytykał mu jego błędy. - Moim zdaniem każdy popełnia błędy. Trudno mi ocenić czy były to błędne decyzje. Ja nie oceniam sędziów, bo prostu nie wypada – skomentował Szczot.

- W drużynie Dolcanu paru piłkarzy prezentowało się naprawdę dobrze. Pokazali oni spore umiejętności piłkarskie i nie kopali po nogach, jak „inne” zespoły. Dzięki temu wywożą z Zabrza 3 punkty, co nas bardzo boli - powiedział na zakończenie piłkarz Górnika.

źródło: 1liga.com.plRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]