Piłkarze wciąż czekają na zaległe pieniądze

Wczoraj w Górniku odbyło się spotkanie wigilijne, na które dotarło ostatecznie... trzech piłkarzy pierwszej drużyny. W tym dwóch obcokrajowców, Michal Vaclavik i Alesz Besta. Oprócz nich pojawił się w klubie Piotr Madejski.
Były krótkie przemówienia. Między innymi prezydent Zabrza, Małgorzaty Mańki-Szulik i prezesa Jędrzeja Jędrycha. Co dominowało? Przede wszystkim życzenia zdrowia i powrotu do ligi. Piłkarze z kolei wciąż czekają na zaległe pieniądze, które obiecano im wypłacić do świąt. Zdecydowana większość zawodników jest na urlopach, lub w swoich rodzinnych stronach. Tomasz Zahorski skończył przedświąteczną rehabilitację i pojechał z rodziną do Olsztyna. Piłkarze pojawia się w Zabrzu 4 stycznia. Kto tego dnia wyprowadzi ich na trening? Być może już w poniedziałek wszystko będzie jasne.

źródło: SportRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]