Koniec urlopów

Mateusz Kamiński, Lucky Okpara oraz Vladimír Balát to piłkarze, którzy pojawili się na pierwszym treningu Górnika Zabrze w roku 2010. Poza wymienioną trójką pod wodzą trenera Adama Nawałki ćwiczyli powracający z wypożyczeń: Marcin Wodecki, Damian Furczyk oraz Dawid Gajewski. 

O 11:30 grupa trzydziestu zawodników udała się na siłownię, a następnie na halę zabrzańskiego MOSiRu.

W grupie ćwiczących zawodników znaleźli się testowani: Mateusz Kamiński, Lucky Okpara oraz Vladimír Balát. Mateusz Kamiński ostatnio występował w GKS-ie Katowice. Vladimír Balát to 22-letni pomocnik. Ostatnio grał w rezerwach MŠK Žilina. Ostatnim z testowanych zawodników jest Lucky Okpara, 23-letni ofensywny pomocnik pochodzący z Nigerii.

Przez najbliższe dni sztab szkoleniowy będzie się bacznie przyglądał wymienionej trójce i nie jest wykluczone, że któryś z zawodników wzmocni kadrę Górnika w rundzie wiosennej.

W zajęciach nie uczestniczyli natomiast: Damian Gorawski, Michał Karwan i Piotr Madejski, którzy zmagają się z problemami zdrowotnymi.

źródło: gornikzabrze.plRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online