Przegląd Sportowy: Ambitny Górnik

Nowy szkoleniowiec Adam Nawałka prowadził wczoraj pierwsze zajęcia z zespołem. - Trzon drużyny zostanie - deklaruje trener, który na początek chce załatać dziurę na środku pomocy.
- Jeśli nie wrócimy do ekstraklasy, to będziemy w tarapatach - od tych słów szkoleniowiec rozpoczął spotkanie z piłkarzami, które miało miejsce w salce konferencyjnej. Później zza zamkniętych drzwi dochodził donośny głos Nawałki. Filozofia byłego szkoleniowca „Gieksy" nie jest skomplikowana. - Wszyscy mamy wspólny cel, jakim jest awans do najwyższej klasy rozgrywkowej. Od zawodników wymagam poświęcenia się dla dobra zespołu i zaangażowania podczas każdego treningu i meczu. Jeśli ktoś nie będzie się przykładał, to droga wolna - mówił Nawałka, którego bardzo cieszy powrót do zdrowia Adama Banasia i Tomasza Zahorskiego. Obaj jesienią nie zagrali nawet minuty. W tym czasie leczyli kontuzje.
Obrońca Banaś w poprzednim sezonie był liderem zespołu. To piłkarz, który nigdy nie odpuszcza. Dlatego też jako jeden z nielicznych graczy Górnika cieszy się szacunkiem fanów drużyny. Z kolei były reprezentant kraju Zahorski ma wiosną strzelać gole dla zabrzan. Wszyscy liczą także na Marcina Wodeckiego. Utalentowany napastnik powrócił z wypożyczenia do Odry Wodzisław, gdzie prezentował się przyzwoicie. W ataku zabrzanie będą mieli dużą konkurencję, bo jest przecież jeszcze Dawid Jarka i Przemysław Pitry.

źródło: Przegląd SportowyRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online