Lucky Okpara walczy o kontrakt

To może być mocny punkt jedenastki z Zabrza! - pisze dziennik "Fakt". Z zespołem Górnika trenuje Lucky Okpara. Pomocnik z Afryki ma wzmocnić siłę uderzeniową śląskiej jedenastki. Okpara trenuje w Zabrzu od kilku dni i robi co może, żeby przekonać do swoich umiejętności trenera Adama Nawałkę. Nigeryjczyk to ofensywnie grający pomocnik, a więc taki piłkarz, jakiego w ostatnim czasie brakowało w zabrzańskiej jedenastce. Jest dobry technicznie i silny. Ocierał się o młodzieżową reprezentację swojego kraju. Ostatnio grał na Półwyspie Arabskim: w Jemenie i w Arabii Saudyjskiej. Teraz próbuje szczęścia w Zabrzu.
Z Górnikiem będzie trenował przez najbliższych kilkanaście dni. Nawałka chce jeszcze zobaczyć, jak Nigeryjczyk zaprezentuje się w pierwszych meczach sparingowych. Dopiero wtedy szkoleniowiec Górnika zdecyduje, czy Okpara podpisze z zabrzanami kontrakt.

źródło: FaktRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online