Zahorski poczeka

Co prawda po kontuzji zerwania więzadeł krzyżowych nie ma już śladu, jednak Tomasz Zahorski nie będzie uczestniczył w pierwszych meczach sparingowych Górnika. Piłkarza prawdopodobnie zabraknie w grupie zawodników, których Adam Nawałka zabierze w najbliższy weekend na Remes Cup do Poznania. Po konsultacjach z lekarzem uznano, że gra w hali oraz na ośnieżonych boiskach nie jest najlepsza dla piłkarza, który miał ponad półroczną przerwę w treningach. Zahorski być może pierwsze mecze zagra dopiero na zgrupowaniu w Turcji, gdzie zabrzanie maja w planie rozegranie czterech spotkań. Może z kolei już grać Adam Banaś, który wiosną prawdopodobnie założy opaskę kapitana drużyny.
Być może w tym tygodniu pojawi się na treningu Górnika 3-4 kolejnych, testowanych piłkarzy i raczej będą to obcokrajowcy niż przedstawiciele naszej ligi.
W tym tygodniu zabrzanie będą trenować po dwa razy dziennie, a dziś i jutro całą kadrę czekają badania na katowickiej AWF.

źródło: SportRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online