Remes Cup bez rehabilitantów

Około 14:00 piłkarze Górnika wyjadą dziś autokarem na turniej Remes Cup do Poznania. Adam Nawałka do południa przeprowadzi jeszcze trening z całą grupą. Do stolicy Wielkopolski zabierze czternastu piłkarzy, w tych dwóch bramkarzy. Jednym z nich będzie wczorajszy jubilat - Sebastian Nowak skończył 28 lat. 

- To jednorazowa impreza, a ja nie mam nic przeciwko temu, by okazyjnie w hali zagrać - twierdzi Adam Nawałka. Górnik przyjął zaproszenie do Poznania jeszcze za kadencji Ryszarda Komornickiego. - Nie było specjalnych przygotowań. To raczej przerywnik w treningach, ale tak prestiżowy turniej na pewno potraktujemy bardzo poważnie. Regularne granie w hali? To nie wchodziłoby w rachubę. Grozi kontuzjami i nie da się w ten sposób dobrze przygotować do sezonu - dodaje Nawałka.

Wiadomo, że w Poznaniu nie zagrają piłkarze, którzy w ostatnim czasie wrócili do treningów po mniej lub bardziej poważnych kontuzjach. Nawałka nie chce ryzykować, by podczas gry w hali pojawiło się niebezpieczeństwo urazu. To oznacza, że zostają w Zabrzu i będą trenować przy Roosevelta między innymi Przemysław Pitry, Alesz Besta, Tomasz Zahorski czy Adam Banaś.

źródło: SportRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online