Sparing: Górnik Zabrze - Odra Wodzisław 4:1 (0:0, 2:1)

W spotkaniu sparingowym Górnik Zabrze wygrał z grającą w Ekstraklasie Odrą Wodzisław 4:1 (0:0, 2:1). Mecz rozegrano na sztucznym boisku GKS-u Tychy. Bramki: Przemysław Pitry (49.), Robert Szczot (54. i 69, - k.), Dawid Jarka (85.) - Aleksander Kwiek (38.). Grano 3x30 minut.

Skład Górnika: (I tercja) Skorupski - Krotofil, Danch, Kamiński, Gajewski (20. Strąk) - Przybylski (25. Magiera), Juroš, Grujić, Wodecki - Trznadel, Besta. (II i III tercja) Nowak - Kulig, Banaś, Pazdan, Magiera - Bonin, Strąk, Przybylski, Szczot - Pitry, Jarka.

źródło: gornikzabrze.pl