Balat pojedzie z Górnikiem na zgrupowanie

Sztab szkoleniowy pod wodzą Adama Nawałki ogłosił kadrę pierwszoligowego Górnika Zabrze na obóz kondycyjny w Jarocinie. Zabrakło w niej testowanych ostatnio przy Roosevelta obcokrajowców, spośród których szansę na angaż zachował tylko Słowak Vladimir Balat. 

- Kilku z tych zawodników pokazało się z ciekawej strony, ale ja mam większe wymagania. Nie jest zamknięta tylko sprawa Vladimira Balata - wyjaśnił Nawałka, który na dalszą część testów zaprosił za to Mateusza Kantora z Wisłoki Dębica.

Oprócz niego na obóz Górnika uda się były bramkarz Wisły Kraków - Maciej Palczewski (ostatnio Przebój Wolbrom) i grający na tej samej pozycji junior - Bartosz Szuba. Nie zabraknie też Mateusza Kamińskiego, którego zabrzanie wypożyczyli do końca sezonu z Polonii Bytom (z opcją transferu definitywnego). Kibice Trójkolorowych mogą również spodziewać się testów kolejnych piłkarzy.

- Nie zamykamy jeszcze kadry zespołu. Będą dalsze próby wzmocnień - potwierdził trener Górnika. Kto może zasilić ekipę śląskiego pierwszoligowca? - O Darku Kłusie nic nie wiem. Temat Adriana Świątka jest brany pod uwagę - skomentował spekulacje prasowe Nawałka.

W Jarocinie Górnik będzie przebywał od 25 do 30 stycznia. W tym czasie planuje rozegrać dwa mecze kontrolne (z miejscowym Jarotą i Ślęzą Wrocław).

źródło: FutbolNews.plRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]