Przegrają z ręcznymi?

W sobotę rozstrzygną się wyniki dziesiątego już Balu Sportowca w Zabrzu, którego zwycięzcami w przeszłości byli przede wszystkim piłkarze Górnika. Konkurencja nie była duża, przedstawiciele innych dyscyplin nie odnosili wielkich sukcesów. O ile łatwo wyjaśnić wygrane w przeszłości takich piłkarzy jak Andrzej Niedzielan czy Adrian Sikora, to już do nieco kuriozalnej sytuacji doszło rok temu. Mimo tego, że Górnik po beznadziejnej jesieni zajmował ostatnie miejsce w tabeli, najlepszym graczem został wybrany Jerzy Brzęczek, wtedy już "odstrzelony" przez Henryka Kasperczaka, mimo, że już jesienią zabrzanie przegrywali pod jego kierunkiem większość spotkań, został z kolei trenerem roku.
Wyniki plebiscytu nie są oczywiście znane, ale nie jest tajemnicą, że rok 2009 należał w Zabrzu do piłkarzy ręcznych. Kiedy Górnik spadł z ligi, MC Powen awansował do ekstraklasy. Dziś w tabeli jest na przedostatnim miejscu, ale biorąc po uwagę, że w zespole gra ośmiu wychowanków, wynik jest do przyjęcia. Ręcznym na pewno pomoże też świetna atmosfera wokół tej dyscypliny sportu. Wszystko rozstrzygnie się już za kilkadziesiąt godzin.

źródło: SportRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]