Mecz i do domu

Górnik kończy dziś niespełna tygodniowe zgrupowanie w Jarocinie, pierwszy ważny okres przygotowawczy do rundy rewanżowej pierwszej ligi. Nie dość, że Adam Nawała miał piłkarzy do dyspozycji przez 24 godziny na dobę, to jeszcze w dobrych warunkach mógł przeprowadzić wszystkie zaplanowane na ten tydzień zajęcia. Zgrupowanie kończy mecz sparingowy ze Ślęzą Wrocław, który Górnik rozpocznie o godzinie 13:00 na boisku w Jarocinie. Zaraz po meczu piłkarze wracają do Zabrza, a kilku z nich wieczorem pojawi się - jeżeli zdążą - na corocznym Balu Sportowca, gdzie zostaną przyznane nagrody za 2009 rok. Biorąc pod uwagę wyniki drużyny, trudno liczyć na wysokie miejsca.
W dzisiejszym sparingu na boisko powinni wybiec wszyscy piłkarze, których ma do dyspozycji Adam Nawałka. Prawdopodobnie po zgrupowaniu zapadną kolejne decyzje personalne. Między innymi te, dotyczące Słowaka Vladimira Balata i Mateusza Kantora z Wisłoki Dębica.

źródło: SportRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]