Balát oraz Cebula zawodnikami Górnika

23-letni Vladimír Balát oraz 26-letni Konrad Cebula zostali zawodnikami Górnika Zabrze. Balát będzie reprezentował barwy naszego klubu przez trzy kolejne lata, natomiast kontrakt Konrada Cebuli został podpisany na okres dwóch i pół roku. 

W czwartkowe popołudnie kontrakty z Górnikiem Zabrze podpisał Słowak Vladimír Balát oraz Konrad Cebula. 23-letni Balát to ofensywny środkowy pomocnik, który z zespołem Adama Nawałki trenował od początku okresu przygotowawczego. Po trwających miesiąc testach sztab szkoleniowy i zarząd klubu postanowili pozyskać wychowanka MSK Żilina. Popularny "Vlado" zawodnikiem Górnika pozostanie przez trzy kolejne lata. - Jestem bardzo zadowolony z powodu tego, że zostaję w Górniku - powiedział tuż po parafowaniu kontraktu słowacki pomocnik.

Konrad Cebula to wychowanek Cracovii, w której spędził także rundę jesienną obecnego sezonu. 26-letni Cebula podobnie jak Balát występuje na pozycji ofensywnego środkowego pomocnika i został pozyskany z krakowskiego klubu na zasadzie transferu definitywnego. Jego kontrakt z Górnikiem będzie obowiązywał przez 2,5 roku.

źródło: gornikzabrze.pl



Redakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

















Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online