Sparing: Górnik Zabrze - Śląsk Wrocław 1:0 (1:0)

Piłkarze Górnika Zabrze w swoim drugim sparingowym spotkaniu w Tychach, pokonali ósmą drużynę ekstraklasy - Śląsk Wrocław 1:0 (1:0). Zwycięską bramkę strzelił w 9 minucie Dawid Gajewski, po prostopadłym podaniu Vladimira Balata.

Górnik: Szmatuła - Krotofil, Kamiński, Gancarczyk, Marciniak - Gajewski, Danch, Balat, Cebula - Jarka, Trznadel; (od 13. minuty) Szmatuła - Kulig, Banaś, Pazdan, Magiera - Szczot (75. Kantor), Strąk, Przybylski, Cebula (46. Bonin), Wodecki - Pitry.

Śląsk: (I połowa) Keleman - Celeban, Sztylka, Łukasiewicz, Pawelec - Ćwielong, Ulatowski, Akahashi, Mila, Klofik - Sotirović; (II połowa) Kaczmarek - Tymiński, Kaśnikowski, Socha, Spahić - Szydziak, Dudek, Akahashi, Łudziński, Góral - Szewczuk.

źródło: własne / gornikzabrze.pl