Jarka jednak w Radzionkowie?

Dawid Jarka, napastnik Górnika Zabrze, jutro stawi się na treningu Ruchu Radzionków. To informacja o tyle zaskakująca, że jeszcze wczoraj piłkarz był zdecydowany na występy w Wiśle Płock.
Niechciany przez Adama Nawałkę napastnik szansę na podpisanie kontraktu z pierwszoligowcem oszacował wczoraj na 90 procent. - Brakuje tylko podpisu - mówił.  Zaskoczył wielu, bo przedtem mówiło się, że jeśli z Zabrza odejdzie, to do Ruchu Radzionków.
I tak prawdopodobnie się stanie. - Jutro przejdzie badania i stawi się u nas na treningu - mówi Tomasz Baran, prezes "Cidrów". Tylko przez chwilę więc Jarka anonsowany był jako zawodnik Wisły Płock. - Nasza oferta była bardzo podobna, a z Radzionkowa nie będzie mieć tak daleko do domu - tłumaczy Baran decyzję piłkarza, który sam nie odbiera telefonu.

źródło: SportSlaski.plRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]