Forum
 

Jest rywalizacja, jest wyższy poziom

Można już chyba pisać o pierwszych pozytywnych skutkach rewolucja kadrowej w Górniku Zabrze jaka miała miejsce w zimowej przerwie. Działacze pozbyli się 10 bezużytecznych graczy (kontuzjowanych względnie zbyt słabych, by grać w I lidze), a w ich miejsce ściągnęli 8, w większości młodych zawodników. 
- I teraz mamy dwie mocne jedenastki - przekonuje Adam Banaś, obrońca i jeden z liderów zespołu. - Oczywiście my mamy świadomość, że o sile podstawowej ekipy nadal będą stanowili ci sami piłkarze, którzy wiosną ubiegłego roku spadali z ekstraklasy. Jednak wiemy, że jest mocna grupa dublerów i to działa na naszą wyobraźnię, pozwala wyzwolić dodatkowe siły w codziennej pracy na treningach. My czujemy, że sprowadzeni do klubu chłopcy depczą nam po piętach i w każdej chwili mogą nas posadzić na ławce. To mobilizuje. Osobiście mnie bardzo się podoba Vlado Balat. Słowak ma potencjał, w ofensywnie umie stworzyć coś pozytywnego, wykreować pewne sytuacje. Kapitalnie prezentuje się Marcin Wodecki, który wrócił z wypożyczenia do Odry Wodzisław. To bardzo ważne, że coś się dzieje, że jest ruch w kadrze, bo to na może tylko pomóc - kończy Banaś.

źródło: Przegląd SportowyRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2018 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online