Górnik ma być klubem bardziej nowoczesnym

- Dziś Klub funkcjonuje znacznie lepiej niż trzy lata czy półtora roku temu. Chcemy by było jeszcze lepiej, by Górnik był klubem bardziej nowoczesnym. Czeka nas jeszcze dużo pracy - oznajmił Michael Müller na konferencji prasowej, na której zaprezentowany został nowy zarząd spółki.
O godzinie 8:30 rada nadzorcza Górnika Zabrze SSA przyjęła rezygnację Jędrzeja Jędrycha z funkcji prezesa zarządu oraz Marka Matuszewskiego z funkcji wiceprezesa zarządu. Jednocześnie na stanowisko prezesa zarządu powołany został Łukasz Mazur a na stanowisko wiceprezesa Maciej Sowicki. - To są najważniejsze decyzje, ale jesteśmy na dobrej drodze do zatrudnienia dyrektora sportowego. Jeszcze nie możemy powiedzieć kto to będzie, ale najprawdopodobniej pojawi się w Zabrzu od początku kwietnia - uzupełnił przewodniczący rady nadzorczej Górnika.
Nowy prezes Górnika ma 34 lata i pochodzi z Tarnowskich Gór. - Pierwszy raz byłem na meczu razem z tatą. Pamiętam, że po przeciwnej stronie trybuny głównej był stary zegar. Tata nauczył mnie szacunku do ciężkiej pracy. Dlatego będziemy ciężko pracowali i mamy nadzieję, że Górnik dzięki temu będzie lepszy - powiedział na wstępie Łukasz Mazur, nie ukrywając swojego sentymentu do 14-krotnego mistrza Polski. - To co robiłem do tej pory jest interesujące, jednak jeszcze bardziej interesujące jest to co dopiero będzie - dodał tajemniczo.

źródło: gornikzabrze.plRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]