Podziękowania dla sprzątających!

W dniu dzisiejszym od godziny 12:00 do późnych godzin wieczornych sympatycy zabrzańskiego Górnika w czynie społecznym porządkowali trybuny stadionu im. Ernesta Pohla.
Mimo późnego podania informacji o sprzątaniu stadionu, punktualnie w południe na Roosevelta pojawiła się kilkudziesięcioosobowa grupa kibiców Górnika. 

Niestety, nie obyło się bez zgrzytów, bowiem ok. godziny 13:45, pracownik zabrzańskiego MOSiR-u odebrał porządkującym narzędzia, które wcześniej zostały dostarczone do wykonywania prac na stadionie! Dzięki szybkiej reakcji przedstawicieli SKSGZ ze środków Stowarzyszenia zakupiono łopaty, wiadra i miotły, dzięki czemu było możliwe zakończenie prac na sektorach 7-12.

Wszystkim tym, którzy pomogli w sprzątaniu naszego stadionu Stowarzyszenie serdecznie dziękuje! Mamy nadzieję, że dzięki wykonaniu tej ciężkiej pracy uda się zwiększyć pojemność stadionu w nadchodzącej rundzie wiosennej.

źródło: stowarzyszenie.netRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online