Wypowiedzi piłkarzy Górnika po meczu z GKP

Tomasz Zahorski: - Bardzo chciałem się dziś przypomnieć kibicom, którzy nie widzieli mnie 8 miesięcy na boisku. I mam nadzieję, że małą cegiełkę do tej wygranej wszyscy zmiennicy dołożyli. Miałem grać wysuniętego napastnika, wykorzystując prostopadłe podania z głębi pola. Jesteśmy taką lokomotywą, która rozpędza się bardzo powoli, ale jeszcze złapie odpowiedni rytm. 

Konrad Cebula: - W naszej sytuacji naprawdę nie było istotne, kto strzeli bramkę, a liczyły się tylko punkty. Ten mecz długo nam się zupełnie nie układał, ale kiedy wygrywa się spotkanie, to jest wiara, że zespół stać na wiele więcej.

Sebastian Nowak: - Proszę mi wierzyć, ten zespół stać na wiele lepszą grę. Czasami trudno uwierzyć, że drużyna którą widzimy na treningu i która grała w sparingach to ta sama grupa ludzi, która choćby dziś grała z Gorzowem. To wszystko autentycznie kwestia psychiki. Potrzebowaliśmy tej wygranej i naprawdę wiemy, że nie była to piłka, z którą awansuje się do ekstraklasy.

źródło: SportRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]