Białkowski bliżej

Być może już w środę pojawi się na treningu zabrzańskiego Górnika Bartosz Białkowski, utalentowany bramkarz reprezentacji do lat 17, w której gra między innymi z piłkarzami Górnika Mateuszem Bukowcem i Pawłem Królem.
- Jesteśmy w stałym kontakcie z zawodnikiem, jego klubem i menedżerem. Praktycznie wszystko jest już dogadane - twierdzi prezes Górnika Zbigniew Koźmiński. O ile sprowadzenie Białkowskiego wydaje się formalnością, to nie wiadomo czy pojawi się na Roosevelta Krzysztof Kazimierczak, lewy obrońca Zagłębia Lubin. - Od kilkunastu dni chcemy poważnie rozmawiać na jego temat z działaczami z Lubina, ale wciąż przesuwają termin spotkania. Jeżeli tak będzie do czasu naszego wyjazdu na obóz to pewnie niewiele z tego wyjdzie, choć sam zawodnik chce u nas grać - dodaje Koźmiński.
Tymczasem nie tylko postawa Zagłębia może być przeszkodą w przejściu Kazimierczaka do Zabrza. Menedżerem pilnującym jego interesów jest Robert Kiłdanowicz, niemile wspominany od czasu zamieszania wokół przejścia Piotra Gierczaka do Jaworzna. - Z tym panem na pewno nie będziemy rozmawiali i nasze gabinety są dla niego zamknięte. Decyzję musi podjąć sam piłkarz.

źródło: Sport
nadesłał: MartenRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online