Kasperczak żądny rewanżu za niepowodzenie w Zabrzu

W poniedziałek Henryk Kasperczak został ponownie trenerem Wisły Kraków. 64-letni szkoleniowiec w ubiegłym sezonie spuścił Górnika do I ligi. - Po wpadce z Górnikiem byłem przybity, spadek z ligi strasznie mnie zabolał - powiedział Kasperczak. - W Zabrzu dobił mnie brak napastnika. Nie chciałem być zapamiętany właśnie z tej wpadki w Górniku. Wracam i jestem żądny rewanżu za niepowodzenie w Zabrzu. 
- To człowiek, który może sprawić, że drużyna spod Wawelu wróci na swoje tory, że znów będzie grać tak jak kiedyś i wszyscy będą się jej bać - uważa z kolei obrońca Adam Banaś, który współpracował z "Henrym" w Górniku. - Trener będzie miał z pewnością zupełnie inne warunki pracy niż w Zabrzu. Górnik to nie jest miarodajne świadectwo jego pracy. My walczyliśmy o utrzymanie, oni biją się o mistrzostwo. A czasem to pierwsze jest trudniejsze, bo widmo porażki ciąży na tobie cały czas.

na podstawie: Fakt / SE / własneRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]