Kibice Górnika chcieli, aby drużyna grała na stadionie w Rybniku

Choć prace na obiekcie przy Roosevelta ruszą najwcześniej pod koniec roku, to już teraz wyłączonych z użytku jest sześć sektorów, co ogranicza jego pojemność. Na ciekawy pomysł wpadli fani.
Zaproponowali oni grę w Rybniku, gdzie jest ładny stadion, na którym swoje mecze rozgrywa piłkarski Energetyk ROW Rybnik i żużlowy ROW. - Rozumiem, że jest to akt desperacji fanów, którym trudno pogodzić się z wyłączeniem aż sześciu sektorów w centralnym miejscu stadionu. Nie dość, że przez lata kibice szczelnie go wypełniali, to jeszcze akurat z tych miejsc jest najlepsza widoczność - przyznaje prezes Łukasz Mazur.
Ostatni mecz z GKP mogło oglądać ledwie 7000 tysięcy ludzi. Jest realna szansa, że na mecz z MKS-em Kluczbork do dyspozycji kibiców będzie dodatkowe 1500 tysiąca miejsc. Klub musi jedynie wykonać prace, które zleciła policja.

źródło: Sport / SportSlaski.plRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]