Pomeczowe wypowiedzi trenerów

Adam Nawałka (trener Górnika): - Najbardziej cieszą trzy punkty. Ale rozliczani będziemy dopiero na koniec, kiedy się okaże, czy sprawa awansu rozstrzygnie się wcześniej, czy może dopiero po ostatnim spotkaniu. Ja wierzę gorąco, że to nastąpi. Cieszy mnie bardzo fakt, że piłkarze stanowili drużynę. Od pierwszego gwizdka do ostatniej minuty z pełną determinacją walczyli o zwycięstwo. Jest to mały krok naprzód. Nieźle wyglądaliśmy w obronie i szybkim ataku, musimy jeszcze poprawić organizację gry. Czas, który mamy, będzie pracował na naszą korzyść. Uważam, że drużyna Podbeskidzia prezentuje bardzo dobry futbol, jest taktycznie dobrze ułożona. Było to dla nas trudne spotkanie, jak pewnie wszystkie następne. Teraz myślimy już o następnym spotkaniu z Flotą Świnoujście.

Robert Kasperczyk (trener Podbeskidzia): - Wszystkiego się spodziewaliśmy, tylko nie utraty bramki już po pierwszym strzale. Nie tak to sobie wyobrażaliśmy. Chcieliśmy grać "szachy", a tu od razu bramka. Stworzyliśmy sobie kilka sytuacji, może nie klarownych, ale przy takim przeciwniku i wyniku było o to bardzo trudno. Po przerwie miałem "związane nogi" jeśli chodzi o zmiany. Osiński zszedł z kontuzją, Ganowicz grał z bólem kolana. Chcieliśmy bardzo w drugiej połowie wyrównać, ale tak zorganizowana obrona Górnika nie dała nam wiele miejsca. Nie mam do chłopców żadnych pretensji. Gratuluję Adamowi zwycięstwa.

źródło: gornikzabrze.plRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online