Pomeczowe wypowiedzi trenerów

Petr Nemec (trener Floty): - Powiem krótko - byliśmy dziś tymi gladiatorami, o których mówił trener Nawałka. Walczyliśmy do końca i zrobiliśmy wynik przy odrobinie szczęścia. Górnik stworzył sobie stuprocentowe sytuacje i tylko dobry dzień bramkarza utrzymał nas przy remisie. Jestem zadowolony, bo po porażce ze Zniczem, dzisiaj znów pokazaliśmy charakter. Chcę, by chłopaki w siebie uwierzyli, bo z taką grą mogą myśleć o punktach w kolejnych meczach.

Adam Nawałka (trener Górnika): - Nie można marzyć o dobrym wyniku, jeżeli "dojeżdża" się tylko na drugą połowę. Przed przerwą nie widziałem zawodników. Myślę, że analiza pomeczowa, której dokonałem przed chwilą w szatni, trafiła do zawodników i była ostatnią tego typu. Znaliśmy doskonale wady i atuty przeciwnika. Po pierwsze waleczność, dlatego trzeba było przeciwstawić również walkę i determinację, po to, żeby wyszły potem umiejętności. Nie wyobrażam sobie powtórki takiego meczu. Stało się tak, że musimy patrzeć na grę i wyniki innych, choć walka o ekstraklasę dopiero się zaczęła. Mimo wszystko uważam, że jesteśmy na dobrej drodze.

źródło: gornikzabrze.plRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]