Wypowiedzi piłkarzy po meczu Górnik - Flota

Mariusz Przybylski (Górnik): - W przerwie meczu było kilka ostrych słów, które nami wstrząsnęły. Przez to na drugą połowę wyszliśmy z wiarą w zwycięstwo i to, że możemy odrobić straty. Rywale "troszkę" symulowali i czasu nam ukradli, ale powinniśmy wykorzystać te sytuacje, które stworzyliśmy. Straciliśmy stracone dwa punkty, które trzeba odrobić w Nowym Sączu. 

Adam Banaś (Górnik): - Takiego Górnika, jak w drugiej połowie meczu z Flotą, wszyscy oczekują. Dlatego jestem optymistą. Jeśli tak będziemy grali w każdym meczu, to można być spokojnym o awans. Nie poddamy się i zawsze będziemy grać o trzy punkty

Marcin Staniek (Flota): - Trochę szczęśliwa bramka dla Górnika, co nie zmienia faktu, że sam rezultat jest... szczęśliwy dla nas.

Krzysztof Żukowski (Flota): - Muszę przyznać, że miałem trochę farta po strzale Zahorskiego. Trudniej było, kiedy stanąłem oko w oko z Wodeckim. Uderzył technicznie, ale zdołałem odbić piłkę na poprzeczkę.

Sebastian Fechner (Flota): - Futbol jest częścią teatru. Czasem trzeba zwolnić grę i ktoś może dłużej poleżeć na boisku. Kibice mogą różnie to postrzegać, ale my zawodnicy inaczej to odbieramy. Dla nas liczy się przede wszystkim korzystny wynik. Mogliśmy nawet pokusić się o większą niespodziankę, ale cieszymy się z tego, co jest. Nie jesteśmy za bardzo pazerni.

źródło: FutbolNews.pl / SportSlaski.plRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]