Wiśniewski: W Górniku piłkarze za łatwo wszystko dostali

W piątek Górnik zagrał sparing z II-ligowym Ruchem Radzionków i przegrał 0:2. W składzie Ruchu wystąpili byli zawodnicy Górnika - Jacek Wiśniewski, Adam Kompała i Piotr Gierczak.
I choć razem mają 107 lat, to dali swoim następcom szkołę. - My bardziej wiedzieliśmy, co chcemy grać - komentował trener Ruchu Rafał Górak. 
To była kolejna potyczka, w której zabrzanie pokazali się jako zespół niezdolny do włączenia się do rywalizacji o awans do ekstraklasy. - Kibiców mają, sponsora mają, dobrego trenera mają, a jeszcze trzech innych, równie dobrych, było przed nim. Źle się dzieje w Górniku, bo oni za łatwo wszystko dostali. Nie musieli się starać. Wszystko wyłożono im na tacy - uważa Wiśniewski. - Rozmawialiśmy sobie niedawno z Piotrusiem Gierczakiem. Kiedyś graliśmy siedem miesięcy bez żadnej kasy, ale na koniec zajęliśmy dziewiąte miejsce. Teraz jest komfort, a nie ma wyników. To pokazuje, że nie wolno nikogo ciągnąć za uszy. Mówiłem kolegom z Górnika, że jak się nie wezmą w garść, to bez roboty zostaną i dopiero będzie płacz - nie owijał w bawełnę Wiśniewski.

źródło: Przegląd SportowyRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]