Pomeczowe wypowiedzi trenerów

Adam Nawałka (Górnik): - Był to pojedynek dwóch kandydatów do awansu. Mecz dostarczył wielu emocji, spotkanie było zacięte do ostatniego gwizdka. Bardzo cieszą nas zdobyte trzy punkty na tym trudnym terenie. Chłopcy dali z siebie wszystko w ciągu tych 90 minut i zasłużyli na duże słowa uznania. Myślimy już o następnym spotkaniu, liczy się cel nadrzędny, którym jest awans do ekstraklasy. Będzie o to bardzo trudno, ale wszystko jest przed nami.

Piotr Mandrysz (Pogoń): - Pogoń i Górnik znały wynik Sandecji i wiedziały, że trzeba ten mecz wygrać. Dlatego po przerwie wzmocniłem siłę ofensywną. Po stałym fragmencie i naszym gapiostwie przeciwnik wyszedł na prowadzenie. Nie może być tak, że najniższy zawodnik w drużynie gości nie wyskakuje do główki i wygrywa pojedynek z naszymi wysokimi stoperami. Potem goście wyprowadził kontrę i zdobył drugą bramkę. Nie mogę zarzucić moim podopiecznym braku zaangażowania. Ten sezon, mimo marzeń, niestety nie skończy się awansem do ekstraklasy, ale to doświadczenie zebrane w tych rozgrywkach powinno zaprocentować w przyszłości.

źródło: gornikzabrze.plRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]