Wieprzęć grał z Wadłochem

» Górnik wraca do Zabrza po trzech kolejnych wyjazdowych. Zdobył w nich siedem punktów. Z kolei w Zabrzu zagra już przedostatni raz w tym sezonie. Klub postawił sobie cel - wygranie czterech kolejnych spotkań, co przy korzystnym układzie innych meczów może spowodować, że na mecz z Widzewem, Górnik pojedzie już z awansem w "kieszeni". 

» Wygrana w Szczecinie to jeszcze nie jest awans, ale krok w jego stronę zrobiliśmy bardzo dużo Kluczowe będą dwa wyjazdy do Łodzi, a mecze w Zabrzu po prostu musimy wygrywać - twierdzi Mariusz Przybylski, strzelec gola na 2:0 z Pogonią.

» Zabrzański mecz kończy 30. kolejkę. Tak późna pora jego rozpoczęcia została narzucona przez TVP, która w niedzielę pokaże wcześniej dwa mecze ligi żużlowej.

» W stalowej Woli grał swego czasu Konrad Cebula, zimą sprowadzony do Górnika.

» 36-letni Jaromir Wieprzęć, nestor Stali grał przeciwko Górnikowi w ekstraklasie już w 1993 roku. Bronił wtedy barw klubu ze Stalowej Woli. Rok później Stal przegrała w Zabrzu 0:6. Na środku defensywy Górnika grał wtedy Tomasz Wałdoch, dziś dyrektor sportowy klubu. Od kiedy objął swoje obowiązki Górnik na pięć spotkań wygrał cztery i jedno zremisował.

» W Stali zabraknie kontuzjowanego Krzysztofa Treli oraz Longinusa Uwakwe, który ma kłopoty z paszportem i wyleciał do rodzinnej Nigerii. Uraz odnowił się Cezaremu Czpakowi, po meczu z Sandecją mocno poobijany schodził z boiska też Krystian Lebioda. Za karki pauzować musi Jurij Michalczuk.

źródło: SportRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]