Pomeczowe wypowiedzi trenerów

Janusz Białek (Stal): - Tylko połowicznie udał nam się ten mecz. Do przerwy wyglądało to nieźle z naszej strony. Gra była otwarta, stworzyliśmy sytuacje, których nie udało się wykorzystać. Moja drużyna gra do momentu, kiedy wynik jest korzystny. Jak się układa po naszej myśli, to jest to jedyna motywacja do tego, żeby grać dobrze. W drugiej połowie Górnik zdecydowanie górował, grał swobodnie. Chcieliśmy się pokazać z dobrej strony i w pierwszej połowie tak to wyglądało.

Adam Nawałka (Górnik): - Może się wydawać, że zrobiliśmy kilka kroków do awansu i cel jest łatwy do osiągnięcia, ale chociażby pierwsza połowa pokazała, że tak nie jest. Wiele drużyn i piłkarzy właśnie w Zabrzu rozgrywa swoje najlepsze mecze. Wiedzieliśmy, że warunki postawione przez Stal będą bardzo trudne. Liczyła się jednak konsekwencja i spokój w dążeniu do celu. Długo trzeba było czekać na pierwszą bramkę, ale już w drugiej połowie grało się łatwiej, nerwy nie przeszkadzały w rozgrywaniu akcji. Wyprowadziliśmy w sposób płynny wiele ataków. Cieszą trzy punkty i to, że idziemy dalej do przodu. Widać, że drużyna walczy od pierwszej minuty, pracuje według określonego celu. Odnieśliśmy zdecydowane i w pełni zasłużone zwycięstwo.

źródło: gornikzabrze.plRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]