Kontuzja Bonina

Grzegorz Bonin w przerwie niedzielnego meczu ze Stalą Stalowa Wola zgłosił uraz ścięgna Achillesa i - co gorsza - nie wiadomo, czy zagra w Łodzi z ŁKS - informuje oficjalna strona naszego klubu. W konsekwencji pomocnik Górnika został ściągnięty z boiska w 59. minucie spotkania. 

- Jeszcze w pierwszej połowie poczułem ból w nodze i w przerwie zgłosiłem to trenerowi, ale wygrywaliśmy tylko 1:0 i chciałem pomóc kolegom w podwyższeniu rezultatu - tłumaczy prawoskrzydłowy Górnika.

Badania wykazały u Bonina stan zapalny ścięgna Achillesa, przez co zawodnik musi teraz odciążyć nogę. Dlatego porusza się o kulach, a dziś noga zostanie unieruchomiona w gipsie. - Miejmy nadzieję, że kontuzji pozbędę się tak szybko, jak szybko się jej nabawiłem. Jest szansa, że do piątku Bartek Spałek (zabrzański fizjoterapeuta - przyp. red.) postawi mnie na nogi i wybiegnę na boisko. Ale decyzja o tym może zapaść dopiero w dniu meczu - dodaje "Boniek".

źródło: gornikzabrze.plRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online