Zahorski i Banaś o meczu z Wartą

Tomasz Zahorski (napastnik Górnika): - Zdawaliśmy sobie sprawę, że balon był mocno napompowany, ale stało się to za sprawą naszych ostatnich wyników, wielu bramek i dobrej gry. Oczywiście żal, że nie awansowaliśmy w Zabrzu, porażka boli nas bardzo, ale zapewniam, że nikt dziś nie patrzy na wyniki Sandecji, a Dolcan jest zespołem, z którym Górnik musi sobie poradzić. Zaliczyliśmy dużą wpadkę, ale za kilka dni jest następny mecz.

Adam Banaś (obrońca Górnika): - Gole traciliśmy frajerskie. Efekt jest taki, że dostaliśmy zimny prysznic, końcówka sezonu będzie nerwowa, ale piłka takimi spotkaniami uczy pokory. Przy stałych fragmentach gry byliśmy za bardzo rozluźnieni. Na pewno się nie podłamiemy, ale w Ząbkach musimy zagrać bardziej skoncentrowani, bo jeden taki mecz, jak ten z Wartą, absolutnie wystarczy.

źródło: SportRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]