Kamil Wilczek blisko Górnika?

Wiele wskazuje na to, że od przyszłego sezonu barwy zabrzańskiego Górnika będzie reprezentował Kamil Wilczek. Warunkiem transferu jest oczywiście powrót Górnika do Ekstraklasy.
Wilczek w tym sezonie reprezentował barwy Piasta Gliwice i pomimo spadku swojej drużyny sezon zaliczył do udanych. 22-letni ofensywny pomocnik pięciokrotnie wpisywał się na listę strzelców.
Wilczek idealnie pasuje do koncepcji transferowej Górnika Zabrze. - Szukamy młodych zawodników, którzy mają jak najbliżej do Zabrza - zdradza sternik Górnika, Łukasz Mazur.
Nieoficjalnie mówi się, że Wilczek byłby mocno zainteresowany ofertą Górnika, ale ten musi awansować do Ekstraklasy. Młody pomocnik ma również ofertę z Zagłębia Lubin, ale piłkarzowi nie uśmiecha się przeprowadzka na drugi koniec Polski.
Jednocześnie mało prawdopodobne jest, aby Górnika zasilił Marcin Dymkowski. Jak informuje prezes Mazur nikt z klubu nie kontaktował się z piłkarzem i jego agentem. - Teraz, kiedy Górnik jest blisko Ekstraklasy znów każdy piłkarz chciałby w nim grać. Niewykluczone, że niektórzy zawodnicy mówią dziennikarzom, iż są "po słowie" z klubem. Jednak często okazuje się, że jest to nie prawda - uważa Mazur.

źródło: nicesport.plRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]