Górnik zamierza słuchać kibiców

Kibice Górnika Zabrze, obok bogatego sponsora, są jego największym kapitałem. Doceniają ich władze klubu, które zamierzają pogłębiać wzajemną współpracę. - Chcemy ich słuchać, bo ten klub jest dla nich - mówi Łukasz Mazur, prezes Górnika. 

To jednak nie oznacza, że w Zabrzu zamierzają zastosować model hiszpański, oddając kibicom władzę w klubie. - Bierzemy pod uwagę kilka tego typu wariantów. Ale nie zdradzę wszystkich pomysłów, żeby ich nie spalić. Na pewno musi być tak, że klubem rządzi zarząd wybrany przez akcjonariuszy, na którym czuwa Rada Nadzorcza - mówi Mazur.

Jaka zatem ma być rola kibiców Górnika? - Traktujemy ich przede wszystkim jako partnerów. Już teraz podejmujemy wspólne akcje, a będzie tego więcej. Chcemy także, by byli naszym głosem doradczym, by w ten sposób identyfikowali się z Górnikiem - przyznaje prezes zabrzan.

Mazur zdradza również, że po głowie chodzi mu wprowadzenie prestiżowej karty kibica. - Taka karta zapewniałaby przynależność do oficjalnego fanklubu Górnika. Można byłoby się nią nie tylko chwalić, ale też dostać jakieś przywileje, np. fajne zniżki na gadżety klubowe czy bilety - mówi Mazur i dodaje z uśmiechem: - Gdybym miał możliwość kupić, np. za 100 złotych, taką kartę z moim zdjęciem, stwierdzającą, że jestem kibicem Górnika, to zrobiłbym to jak najszybciej. Chociażby po to, żeby szpanować. Wyciągałbym taką kartę w każdym sklepie w Krakowie, w którym kiedyś musiałem mieszkać. Pokazywałbym ją każdemu, bo jestem dumny, że kibicuję Górnikowi!

źródło: FutbolNews.plRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online