Pomeczowe wypowiedzi trenerów

Adan Nawałka (trener Górnika): - Przede wszystkim cieszymy się ze zdobytych punktów, co automatycznie dało nam awans do ekstraklasy. Nie oglądaliśmy się na nikogo, trzymaliśmy wszystko w naszych rękach. Od pierwszych dni przygotowań do rundy taką strategię obraliśmy. Wielu spisywało nas na straty, bo mieliśmy przed wiosną stratę czterech punktów do drugiego miejsca i mieliśmy bardzo trudny terminarz, dziewięć spotkań na wyjeździe i sześć u siebie. Przeżywaliśmy trudne chwile, takie jak porażki, które muszą przede wszystkim być konstruktywnie analizowane, jak w po meczu z Sandecją. Użyłem odpowiednich środków psychofizycznych, aby motorycznie i mentalnie drużyna była na odpowiednim poziomie. Zawodnicy wykonali fantastyczną pracę, która gwarantowała nam, że będziemy zdobywać punkty. Gratulacje dla wszystkich związanych z Górnikiem, również dla kibiców, którzy wierzyli i dopingowali nas cały czas.

Dariusz Kubicki (trener Dolcanu): - Chciałbym pogratulować Górnikowi awansu. Powiedziałem zawodnikom w szatni, że przegraliśmy z drużyną z ekstraklasy. Zaprezentowaliśmy się godnie i nie przynieśliśmy wstydu klubowi. Szkoda, że ta dobra dyspozycja nie przełożyła się chociaż na zdobycz jednego punktu.

źródło: dolcanzabki.comRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]